Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208

  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Parque Da Água Branca znajduje się 17 min piechotą od 1-pokojowego Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 São Paulo, natomiast Culture Museum znajduje się w pobliżu. Oferujączewnętrzny basen, ten apartament może pomieścić do 3 gości w dzielnicy Perdizes.

Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 oferuje balkon i restaurację tarasową, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym basenem zewnętrznym i tarasowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.

W obiekcie noclegowym znajdują się pełnowymiarowa kuchnia z lodówką i przyborami kuchennymi.

Pinacoteca do Estado de São Paulo jest 3 km od apartamentu i 5 km od lotniska Congonhas. Plac Katedralny leży w prawie 4 km stąd. Przystanek autobusowy Parada Traipu znajduje się niedaleko od obiektu noclegowego.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 São Paulo
Studio Novo Em Sao Paulo- Perdizes Ao Lado Da Puc - Proximo Allianz E Pacaembu
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Novo Em Sao Paulo- Perdizes Ao Lado Da Puc - Proximo Allianz E Pacaembu

21 m od nieruchomości
Is Perdizes - Studios Por Temporada
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Is Perdizes - Studios Por Temporada

9.0
Wspaniały 3 opinie
142 m od nieruchomości
All-Purpose Studio Perdizes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

All-Purpose Studio Perdizes

9.9
Wyjątkowy 55 opinii
235 m od nieruchomości
USD 93 USD 84
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    13 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    3,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Pralnia

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Taras
    • Stół

    Wystrój

    • Zasłony

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: od 06:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 dostępny jest za darmo.
    • Czy Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 akceptuje zwierzęta?
      Niestety Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 jest kuchnia?
      W Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    13 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    3,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Studio C/ Varanda A 100M Da Puc-Pompeia Puq0208 São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij